Lider IT, dzięki nowoczesnym systemom informatycznym i profesjonalnemu serwisowi, oferuje szybkie i wygodne przestawienie biznesu na tryb pracy zdalnej.

Lider Office – wyślij zapytanie

Jeżeli posiadasz klasyczną infrastrukturę biurową, opartą o komputery stacjonarne, jesteśmy w stanie w jej zakresie dokonać reorganizacji procesów zachodzących w firmie. Twoi pracownicy otrzymają możliwość łączenia się zdalnego ze swoimi komputerami, z zachowaniem wszelkich ustawień i uprawnień już obowiązujących w Twojej organizacji. Twój pracownik kontynuuje prace w znanym sobie środowisku, dzięki czemu sam proces reorganizacji przebiega szybko i sprawnie.

Lider Office – główne cechy

Zdalny dostęp do komputera firmowego
Zachowane ustawienia i uprawnienia obowiązujące w Twojej firmie
Praca w znanym sobie środowisku

Lider Cloud – wyślij zapytanie

Dla Klientów planujących w pełni wykorzystać zalety pracy zdalnej, posiadamy w ofercie możliwość przeniesienia Twojego biura do chmury. Usługa Lider Cloud, pozwala na przeniesienie wszystkich danych oraz programów wykorzystywanych przez firmę na wirtualne komputery. Każdy pracownik otrzymuje indywidualny dostęp, z określonymi ustawieniami i uprawnieniami, pozwalający na pracę z dowolnego miejsca na świecie. Twoje dane dostępne są 24/7, 365 dni w roku. Nasi specjaliści dbają o ich zabezpieczenie, oraz sprawują pieczę nad regularnie wykonywanymi kopiami bezpieczeństwa. Charakterystyka usługi Lider Cloud pozwala nie tylko zaoszczędzić na kosztach utrzymania i zabezpieczenia własnego serwera aplikacji, ale również na przyszłych kosztach aktualizacji np. programów księgowych i handlowych.

Lider Cloud – główne cechy

Wirtualny serwer
Dostęp do danych i programów pozwalających na pracę z dowolnego miejsca
Dane dostępne są 24/7, 365 dni w roku
Bezpieczeństwo danych dzięki regularnie wykonywanym kopiom bezpieczeństwa
Oszczędność na aktualizacjach programów księgowych i handlowych

Masz pytania – skontaktuj się z nami!

(71) 726 35 35 informatycy@lider-it.pl