Profesjonalna poczta biznesowa

Exchange Online to zaawansowana usługa poczty e-mail dla firm. Oprócz standardowych i rozbudowanych funkcji wysyłania i odbierania e-maili, zapewnia dostęp do kalendarza, współdzielenie go ze współpracownikami i zintegrowanie bazy kontaktów. Z Exchange Online możesz korzystać na każdym urządzeniu, a także z poziomu przeglądarki. Pracuj sprawniej w każdym miejscu dzięki hostowanej poczcie e-mail dla firm.


 

Pracuj sprawniej w każdym miejscu dzięki hostowanej poczcie e-mail dla firm


 

Jakie funkcje i możliwości posiada Exchange Online?

Exchange Online Protection

Zabezpiecz się przed spamem i złośliwym oprogramowaniem, utrzymuj dostęp do poczty e-mail w sytuacjach awaryjnych i po nich oraz uprość administrowanie środowiskami obsługi wiadomości dzięki usłudze Exchange Online Protection wdrożonej w globalnej sieci centrów danych.

Exchange Server 2019

Program Exchange ułatwia współpracę nad kluczowymi dokumentami i udostępnia priorytetową skrzynkę odbiorczą, która nadaje priorytety ważnym wiadomościom i dostosowuje się do Twojego stylu pracy, dzięki czemu pracujesz szybciej i wydajniej.

Exchange Online — Archiwum

Spełnij wymagania związane z archiwizowaniem, zgodnością,
przepisami prawa i zbieraniem elektronicznych materiałów dowodowych.
Usługa Exchange Online — archiwum, hostowana na zapasowych
serwerach firmy Microsoft w różnych lokalizacjach geograficznych,
z całodobową telefoniczną pomocą techniczną na poziomie informatycznym
przez siedem dni w tygodniu. Jest także dostępna jako usługa dodatkowa
dla skrzynek pocztowych hostowanych online.

Exchange Online

Zaawansowane funkcje zabezpieczeń

Usługa Exchange Online zawiera zaawansowane funkcje ochrony informacji. Skrzynki pocztowe są chronione przez filtry antyspamowe, które również wykrywają złośliwe oprogramowanie.

Funkcje ochrony danych

Funkcje ochrony przed utratą danych uniemożliwiają użytkownikom omyłkowe wysłanie poufnych informacji niepowołanym osobom. Twoje dane są bezpieczne dzięki nadmiarowym serwerom zlokalizowanym w różnych krajach oraz doskonałym funkcjom odzyskiwania awaryjnego, a także pracy zespołu ekspertów w dziedzinie zabezpieczeń, którzy przez całą dobę monitorują usługę Exchange Online.

Niezawodność

Na podstawie umowy SLA otrzymujesz finansową gwarancję bezawaryjnego działania na poziomie 99,9%, dlatego możesz mieć pewność, że Twoja poczta e-mail będzie zawsze dostępna.

Zachowanie kontroli

Zachowaj kontrolę nad swoim środowiskiem, zyskując pocztę e-mail hostowaną na serwerach firmy Microsoft.

Centrum
administracyjne

Centrum administracyjne programu Exchange umożliwia efektywne zarządzanie organizacją za pomocą łatwego w obsłudze, opartego na sieci Web interfejsu.

Zbieranie elektronicznych
materiałów dowodowych

Za pośrednictwem centrum zbierania elektronicznych materiałów dowodowych można w jednym interfejsie uruchamiać miejscowe zbieranie elektronicznych materiałów dowodowych dla danych z programów Exchange, SharePoint i Skype dla firm.

Bezpieczeństwo na różnych urządzeniach

Zasady dotyczące urządzeń przenośnych pozwalają na tworzenie list zatwierdzonych urządzeń przenośnych, wymuszanie stosowania blokady kodem PIN oraz usuwanie poufnych danych firmowych z utraconych telefonów.

Informatyczna pomoc
techniczna przez telefon

Dostępna jest całodobowa informatyczna
pomoc techniczna przez telefon.

Łatwe utrzymanie

Zapewnienie użytkownikom dostępu do firmowej poczty e-mail, niezbędnej do wydajnej pracy, jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki automatycznemu stosowaniu poprawek nie trzeba poświęcać czasu i wysiłku na konserwację systemu.

Archiwum zbiorcze

Archiwum zbiorcze umożliwia przechowywanie wszystkich
ważnych danych użytkowników w jednej lokalizacji.

Dostęp w dowolnym miejscu

Użytkownikom można udostępnić pocztę e-mail, kalendarz i kontakty w każdym miejscu, na dowolnym urządzeniu i przy użyciu wszystkich popularnych przeglądarek.

Integracja z programem Outlook

Dzięki integracji z programem Outlook można korzystać ze znanych, zaawansowanych funkcji poczty e-mail także w trybie offline.