Avaya IP Office to nowoczesny system komunikacyjny, który usprawni działanie biura i wskaże nową drogę w komunikacji z klientem. Możesz stworzyć rozwiązanie idealne dla swojej firmy dzięki modułowej budowie centrali telefonicznej, a także licencjonowaniu, które sprawia, że płacisz tylko za te funkcjonalności, z których będziesz korzystał. IP Office to nie tylko centrala telefoniczna ale przede wszystkim szereg dodatkowych nowoczesnych rozwiązań usprawniających pracę. Bądź krok przed konkurencją i przenieś cześć zadań do systemu, który zrobi to za Ciebie.

Dodatkowe rozwiązania IP Office:

  • Przekazywanie połączeń na telefony komórkowe – możliwość przeniesienia trwającego połączenia na telefon komórkowy
  • Profil recepcjonistka – dodatkowy profil do prostego graficznego zarządzania połączeniami przychodzącymi
  • Efektywne przekierowywanie połączeń – proste narzędzia do szybkiego przełączania połączeń
  • Konferencje audio – możliwość zestawienia 64-stronnych konferencji z klientami i współpracownikami
  • Nagrywanie rozmów – możliwość nagrywania rozmów zarówno wychodzących jak i przychodzących. Dodatkowe możliwości konfiguracji takie jak: nagrywanie na żądanie, ustawienie częstotliwości nagrań, możliwość wysyłania nagrań na skrzynkę e-mail.
  • Automatyczne kierowanie połączeń – nieograniczone możliwości tworzenia i przekierowywania połączeń do odpowiednich osób. Możliwość personalizacji zapowiedzi głosowych zależnie od wielu czynników (pory dnia, dni tygodnia i inne)
  • Dzięki dodatkowej aplikacji dostępnej na smartphony można zintegrować telefon komórkowy pracownika z biurowym systemem. Jest to idealny sposób na zmniejszenie kosztów poprzez rozmowy z domu, z podróży, a także zza granicy przez firmowe łącze telefoniczne i sieć VPN.

 

I wiele więcej rozwiązań.