Niezależnie, czy posiadasz stacje robocze z systemami Windows, Mac, Linux czy też urządzenia mobilne lub maszyny wirtualne, wszystkie te elementy sieci możesz zabezpieczyć rozwiązaniami ESET, które są zarządzane za pomocą jednej webowej konsoli centralnego zarządzania ESET PROTECT z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Konsola ta zapewnia pełny podgląd stanu ochrony sieci i zabezpieczonych urządzeń.

ESET PROTECT pozwala nie tylko zdalnie instalować oprogramowanie zabezpieczające ESET, ale również dodawać i usuwać oprogramowanie firm trzecich. W ten sposób rozwiązanie ESET daje kontrolę nad tym jakie aplikacje instalowane są w środowisku sieciowym i dba o należyty poziom ochrony, wymuszając kluczowe aktualizacje m.in. systemu operacyjnego.

 

Wraz zakupem programu firmy ESET otrzymujemy szereg narzędzi do ochrony naszej firmy a wszystkim możemy zarządzać z poziomu panelu administracyjnego z każdego miejsca na ziemi. Nie musisz już inwestować w serwery, cała usługa działa w wirtualnym środowisku dostarczonym przez ESET PROTECT Cloud.

 

Nie tylko rozwiązujemy problemy z incydentami- my im zapobiegamy poprzez ochronę całego środowiska biznesowego

 

W naszej ofercie posiadamy też rozwiązania dla małych firm oraz użytkowników domowych.

Nasz zespół pomoże Państwu dobrać i wdrożyć odpowiedni produkt do potrzeb państwa firmy.